درباره سامان ویپ
درباره سامان ویپ

سامان ویپ، یکی از پیشروان در زمینه سامانه‌های مرکز تماس و سامانه‌های ارتباطی است.

با 20 سال سابقه فعالیت، یا سیستمهای تلفن گویا شروع به کار کردیم و سپس با ظهور تکنولوژی ویپ ، سامانه های مرکز تماس ، شارژینگ ، ضبط مکالمات و محصولات مرتبط در زمینه های مخابرات و نرم افزار تولید نمودیم .

image

پس از سالها ارائه خدمت به مشتریان

در حال حاضر عنوان برندی قابل اعتماد در این صنعت شناخته شده‌ایم.ارائه خدمات مشاوره فنی به مشتریان از دیگر خدمات شرکت است.
image

با توجه به وجود تجربه و دانش فنی ،

ما به مشتریان کمک می‌کنیم تا بهترین راهکارها را انتخاب کنندما با سازمان‌ها و شرکت‌های بزرگ تا کسب و کارهای کوچک همکاری داریم و توانسته‌ایم با ارائه سامانه های مطمئن ، رضایت آنها را به دست آوریم.

درباره سامان ویپ

سامان ویپ یک مرکز تماس پیشرفته است که برای هر نوع کسب و کار اعم از کوچک و بزرگ راهکار دارد. امکانات پیشرفته ، قابلیت اطمینان و پشتیبانی از جمله نقاط قوت این سیستم هستند که موجب تجربه موفق مشتریان شده است. جهت دریافت سایر اطلاعات به سایت شرکت مراجعه نمایید

1540 +
راه انداز کسب و کار
1900 +
مشاوره کسب و کار
1200 +
مشتریان راضی

سامان ویپ، یکی از پیشروان در زمینه سامانه‌های مرکز تماس و سامانه‌های ارتباطی است. با 18 سال سابقه فعالیت، یا سیستمهای تلفن گویا شروع به کار کردیم و سپس با ظهور تکنولوژی ویپ ، سامانه های مرکز تماس ، شارژینگ ، ضبط مکالمات و محصولات مرتبط در زمینه های مخابرات و نرم افزار تولید نمودیم . پس از سالها ارائه خدمت به مشتریان در حال حاضر عنوان برندی قابل اعتماد در این صنعت شناخته شده‌ایم.
ارائه خدمات مشاوره فنی به مشتریان از دیگر خدمات شرکت است. با توجه به وجود تجربه و دانش فنی ، ما به مشتریان کمک می‌کنیم تا بهترین راهکارها را انتخاب کنند.

نیاز شما از سامان ویپ هرچه باشد ، ما برای آن راه حل خلاقانه داریم

از آخرین تکنولوژی ها برای ارتباطات مدرن و هوشمند استفاده کنید . با سامان ویپ ، به روز ترین تکنولوژی در دسترس شماست

image
image

20+
سال سابقه

image

سامان ویپ پیشرو در ساماندهی برند های ایرانی

ما به توانایی‌های برند ایرانی باور داریم و امیدواریم بتوانیم یکی از بهترین ها در زمینه کاری خود باشیم.

  • مانیتورینگ مرکز تماس
  • نظرسنجی انتهای مکالمه
  • تلفن اینترنتی
  • ارتباط با CRM
  • تماس گیر خودکار
  • پنل اپراتوری
شرکای ارزشمند

کسانی که به ما اعتماد کردند

مشتریان در مورد ما چه می گویند

image
با تشکر از تیم کارشناسان همیشه در دسترس و سریع تیباسامانه، در این مدتی که از برنامه‌هاشون استفاده می‌کنیم، هر جا که نیاز بود با یک تلفن تو روزهای کاری و غیرکاری در سریع‌ترین زمان مشکل را برطرف کردند و ما با این رفتار برای ادامه همکاری باهاشون ترغیب می‌شیم.
لیزینگ فرهنگیان
شرکت لیزینگ فرهنگیان
مدیر مرکز تماس
image

پس از 8 سال استفاده از سیستم های شما همچنان از محصول و خدمات شما کاملا رضایت داشته و برای ما  قابلیت اطمینان و پایداری سیستم شما در کنار خدمات پشتیبانی تلفنی شما بسیار ارزشمند است.

کشتیرانی
مدیر مخابرات