راهکارهای ویپ برای شرکت شما

تماس اینترنتی

این سامانه امکانی را فراهم می نماید تا مشتریان شما بتوانند از طریق وب سایت شما و ارتباط اینترنتی رایگان، از سراسر دنیا با شما تماس بگیرند.این قابلیت جز آخرین تکنولوژی های سامانه های مخابراتی ویپ می باشد.

شماره تلفن اینترنتی (NGN)

تلفن اینترنتی یکی از ابزارهای مهم و کارآمد در دنیای ارتباطات آنلاین است. با پیشرفت فناوری و افزایش استفاده از اینترنت، خطوط تلفنی اینترنتی به عنوان جایگزینی قدرتمند و اقتصادی برای خطوط تلفن سنتی به حساب می‌آیند.

شماره تلفن اینترنتی (NGN)

انتقال تماسهای تلفنی به موبایل

سازمان ها در حال حاضر به دنبال راهکارهایی هستند تا تماس‌های تلفنی را به موبایل‌های کارمندان خود منتقل کنند و کارمندان بتوانند از هر کجا که هستند، به تماس‌ها پاسخ دهند.

انتقال تماسهای تلفنی به موبایل

پرداخت تلفنی

پرداخت قبوض تلفنی امری ضروری برای بسیاری از مشتریان است. با راهکارهایی مدرن و ساده، مراکز تماس می‌توانند فرآیند پرداخت قبوض مجموعه شما را بهبود بخشند.

پرداخت تلفنی

ضبط مکالمات تلفنی

امروزه ضبط مکالمات تلفنی در سازمان ها به یک امر مهم و ضروری تبدیل شده است. مرکز تماس تحت ویپ این قابلیت را دارد که تمامی مکالمات را ضبط کرده و به صورت دیجیتال ذخیره نماید.
ضبط مکالمات

سیستم کنترل شارژ مشاوره تلفنی

سیستم کنترل شارژ مشاوره تلفنی تحت ویپ یک سیستم مدیریتی است که شما میتوانید به کمک آن به مشتریان کد شارژ ارائه دهید تا هنگامی که تماس میگیرند از شارژ آنها کسر شود.
سیستم کنترل شارژ مشاوره تلفنی

دورکاری با سیستم ویپ

در دنیای امروز، دورکاری و ترکیبی از فناوری و ارتباطات به یک ضرورت برای سازمان‌ها تبدیل شده است. یکی از ابزارهای قدرتمند که در راستای دورکاری به کار می‌رود، سیستم تلفنی تحت ویپ (VoIP) است.

Voip

فکس سرور اینترنتی تحت وب

یک راهکار مدرن برای ارسال و دریافت فکس که بر پایه فناوری تلفنی تحت ویپ (VoIP) عمل می‌کند.در این راهکار،فکس‌ها به صورت دیجیتال از طریق شبکه اینترنت ارسال و دریافت می‌شوند بدون نیاز به دستگاه فکس سنتی.

فکس سرو اینترنتی

اتصال به CRM و نمایش PopupCallerID

کارکنان مرکز تماس می‌توانند در هنگام تماس با مشتریان اطلاعات کاملی درباره آن‌ها مانند تاریخچه تعاملات، سابقه خرید، درخواست‌ها و شکایات قبلی را مشاهده کنند.

CRM