خدمات سامان ویپ

image

صف انتظار

زمانی که تعداد تماس های مرکز تماس بیشتر از تعداد اپراتورها باشد ، سیستم افراد تماس گیرنده را در صف انتظار قرار داده و در صورت آزاد شدن هر اپراتور ، آنها را به داخلی وی وصل خواهد کرد. قابلیت کاربردی صف انتظار در مرکز تماس تحت ویپ سبب افزایش رضایتمندی مشتریان و از دست نرفتن تماس ها می گردد.
image

تلفن گویا

تلفن گویا یا پاسخگوی خودكار ، به عنوان یك سیستم پاسخگوی 24 ساعته به تماس‌های تلفنی، جهت اتوماسیون بخش‌های مختلف شركت‌ها، سازمان‌ها، مراكز و … مورد استفاده قرار می‌گیرد. این سیستم می‌تواند با ارائه سرویس‌های مختلف، بسیاری از نیازهای مشتریان را از طریق تلفن و بدون وصل شدن به اپراتور مرتفع نماید.
image

مرکز تماس هوشمند

مرکز تماس سامان یک سیستم هوشمند است که با استفاده از فناوری‌های به روز بهبود یافته و برای ارتقاء کیفیت خدمات و تجربه مشتریان در مراکز تماس و سازمان ها استفاده می‌شود. این سیستم قادر است به صورت خودکار تماس‌ها را مدیریت، پرسش ‌و پاسخ‌های متداول را پاسخ دهد، تماس‌ها را به کارشناسان مناسب هدایت کند.
image

ضبط مکالمات

ضبط مکالمات به بخش جدایی ناپذیر از مراکز تماس تبدیل شده اند. شرکت‌ها و سازمان‌هایی که به دنبال بررسی عملکرد و نحوه تعامل کارکنان خود با مشتریان هستند به استفاده از این قابلیت روی می‌آورند. ضبط مکالمات مزایای مهمی دارد که مدیران را قادر می‌سازد از نقاط ضعف و قوت کارکنان خود در تعامل با مشتری آگاه شوند.
image

مانیتورینگ مرکز تماس

مانیتورینگ مرکز تماس به معنای نظارت و پایش همزمان بر عملکرد و عملیات مرکز تماس (مانند مکالمات تلفنی، چت‌ها، ایمیل‌ها و …) است. در این فرآیند، مدیران و ناظران مرکز تماس تماس‌ها و تعاملات مشتریان با اپراتور ها را بررسی و ارزیابی می‌کنند تا کیفیت خدمات و عملکرد کلی مرکز تماس را ارتقاء دهند.
image

نظرسنجی انتهای مکالمه

نظرسنجی یک ابزار کاربردی است که به کمک آن می‌توان در انتهای مکالمه تلفنی،نظرات مشتریان را درباره،نحوه پاسخگویی، خدمات، محصولات یا هر موضوع دیگری که قابل ارزیابی است،ثبت کرد.از پاسخ مشتریان به سوالات برای تحلیل و بهبود تجربه مشتریان و به کمک آن می‌توان اطلاعات مهمی را درباره عملکرد سازمان جمع‌آوری کرد.
image

تلفن اینترنتی

تلفن اینترنتی،امکان برقراری تماس‌های تلفنی را از طریق اینترنت به شما می‌دهد. در این سیستم، صدا به صورت دیجیتال از طریق اینترنت انتقال می‌یابد به جای اینکه از خطوط تلفن معمولی استفاده شود. تلفن اینترنتی می‌تواند از طریق کامپیوترها، تلفن‌های هوشمند و دستگاه‌های دیگری که به اینترنت متصل هستند، استفاده شود.
image

ارتباط با CRM

بخشی از امکانات نرم افزار های CRM در این سیستم وجود دارد و جهت حفظ ارتباط با مشتری و اطلاع از آخرین وضعیت و کارهای انجام شده برای مشتری استفاده می شود. با توجه به اینکه نرم افزار های خاص منظوره CRM در اکثر سازمان ها و شرکتها استفاده می شود ، مرکز تماس سامان امکان ارتباط با سایر نرم افزارهای CRM را دارد .
image

تماس گیر خودکار

به منظور اطلاع رسانی، تبلیغات ، یادآوری موضوعات مهم ، اعلام سررسید اقساط وام ، اعلام محصولات و خدمات جدید شرکت و یا هر نوع پیغام دیگر، می توان تماسگیر خودکار را برنامه ریزی نمود تا با لیستی از شماره تلفن های تعریف شده تماس بگیرد و برای مخاطبین پیغام صوتی از پیش ضبط شده را پخش کند .
image

فکس سرور

جهت ارسال ودریافت فکس به صورت خودکار میتوان از این امکان نرم افزار استفاده نمود. تماس گیرندگان هم می توانند به کمک منوی صوتی بطور خودکار و بدون درگیر نمودن پرسنل فکس ارسال نمایند. فکسهای در کارتابل مشخص ذخیره شده و کاربران می توانند از طریق پنل کاربری فکسها را مشاهده کنند.
image

پنل اپراتوری

اپراتورها جهت پاسخگویی به تماس ها نیازمند ابزاری هستند تا بتوانند اطلاعات تماسهای خود را مشاهده و کارهای خود را مدیریت نمایند. این بخش دارای امکاناتی جهت کمک به اپراتور مانند نمایش شماره تماس گیرنده (callerid popup)، اطلاعات تماس در حال انجام و وضعیت صف مربوط به اپراتور است.
image

صندوق صوتی

تماس گیرندگان می توانند در صندوق صوتی کارمندان، مدیران و .. پیغام بگذارند. تعداد صندوقهای صوتی نامحدود بوده و هر داخلی و یا هر فرد می تواند صندوق صوتی داشته باشد. صندوق صوتی معمولا درصورت عدم حضور و یا عدم پاسخگویی خطوط داخلی فعال می شود و شخص تماس گیرنده می تواند برای داخلی گرفته شده ، پیغام بگذارد.